GAWRYSZEWSKI-Finanse-Logo-300
StartO Nas
BlogKontakt

Trudne kredyty

Czym charakteryzują się trudne kredyty?

O kredytach trudnych mówimy zawsze wtedy kiedy występuję lub może wystąpić problem z jego uzyskaniem w banku. Najczęściej klienci są już doskonale wyedukowani oraz zaznajomieni ze swoją sytuacją finansową i ofertami banków, więc zdają sobie sprawę jaki mogą mieć konkretny problem w uzyskaniu kredytu. To zresztą znacząco ułatwia sytuację. W przypadku kredytów trudnych najważniejsze jest szybkie, ale również prawidłowe zidentyfikowanie problemu oraz wiedza, doświadczenie i umiejętność analizowania i prognozowania jakie jeszcze problemy mogą wystąpić w trakcie procesu kredytowego.
Wiedza, umiejętności, doświadczenie i ciężka praca to jest właśnie klucz do rozwiązania problemu Trudnego Kredytu – takie cechy gwarantuje Państwu współpraca z Gawryszewski Finanse Pośrednik Kredytowy Warszawa.
Wśród kredytów trudnych najczęstszymi przeszkodami jakie rozwiązujemy na co dzień przy uzyskiwaniu kredytów dla Naszych klientów należy wyróżnić:
Posiadanie zobowiązań pozabankowych, chwilówek
Brak zdolności kredytowej
Zła historia kredytowa
Duża ilość posiadanych zobowiązań
Duża ilość zapytań
Czas określony zatrudnienia
Brak historii kredytowej
Brak możliwość wyrażenia zgody przez współmałżonka
Zbyt niska kwota kredytu oferowana przez bank
Okazuje się jednak, że największą przeszkodą w uzyskaniu kredytu tzw. trudnego jest niedobór kompetentnych Doradców w Bankach oraz brak wiedzy i informacji w czym tak naprawdę leży problem w uzyskaniu kredytu, a przede wszystkim jak go można rozwiązać. Jeżeli wniosek kredytowy nie przejdzie pozytywnie przez tzw. „system” informatyczny banku Pracownik Banku najczęściej rozkłada ręce i oznajmia, że decyzja jest odmowna. Bardzo często nie ma nawet podanego konkretnego powodu odmowy. Okazuje się natomiast, że w wielu przypadkach kredyt nadal jest możliwy do uzyskania, trzeba tylko wiedzieć jak i gdzie złożyć wniosek kredytowy klienta.

Dlaczego klienci zgłaszają się o pomoc w uzyskaniu Trudnego Kredytu

właśnie do Gawryszewski Finanse Pośrednik Kredytowy Warszawa?

1

Naszą bezsporną przewagą konkurencyjną jest niska cena Naszych usług

Opłata za Nasze usługi Pośrednictwa Kredytowego jest jedną z najniższych na rynku i wynosi 10% kwoty uzyskanego kredytu (lub 12% w przypadku klientów posiadających zobowiązania pozabankowe).

2

Dokładna analiza wniosku kredytowego i ocena szans na uzyskanie kredytu

Każdy wniosek złożony przez klienta jest szczegółowo analizowany pod kątem szans i możliwości na uzyskanie kredytu. Podejmujemy się uzyskania kredytu tylko w sytuacji kiedy widzimy realne szanse na jego uzyskanie. Na etapie złożenia wniosku kredytowego online z Naszej strony internetowej nie robimy zbędnych zapytań, nie sprawdzamy BIK-u każdemu klientowi, który się do Nas zgłasza. Nie składamy wniosków na chybił trafił do 10 instytucji. Nie obiecujemy rzeczy nierealnych, niemożliwych do uzyskania, nie zwodzimy klientów tygodniami w oczekiwaniu na decyzję.

3

Pośredniczymy w uzyskiwaniu kredytów tylko i wyłącznie bankowych

Oferowane przez Nas produkty są tanie i bezpieczne. Produkty pozabankowe są w Naszej ocenie drogie i szkodliwe i prawie zawsze prowadzą tylko do pogorszenia sytuacji finansowej klienta.

4

Porównujemy szanse i możliwości we wszystkich bankach, a nie tylko w jednym

dzięki czemu mamy szerszy zakres możliwości. Tym zasadniczo różnią się możliwości Pośrednika Kredytowego. Znamy dokładnie procedury i oferty wielu banków. Jesteśmy w stanie przeanalizować szanse na uzyskanie kredytu nie w jednym banku a we wszystkich, dzięki czemu możemy zaproponować klientowi bank, w którym po pierwsze ma największe szanse na uzyskanie kredytu, a po drugie bank który zaoferuje klientowi najkorzystniejsze parametry kredytu. Ponieważ jesteśmy wynagradzani przez klienta, to działamy w jego najlepszym interesie, a nie interesie banku. To klient jest Naszym zleceniodawcą i to na jego satysfakcji Nam zależy.

5

Posiadamy w ofercie kredyty z długim okresem spłaty, do 144 m-cy

Ponieważ współpracujemy z wieloma bankami nie ograniczają Nas ramy oferty tylko jednego z nich. Jeżeli klientowi zależy na jak najdłuższym okresie kredytowania, możemy skorzystać z ofert banków, które oferują aż 12 letni okres spłaty.

6

Negocjacja z bankiem parametrów kredytu dla każdego klienta

W ramach współpracy z Naszym Biurem Kredytowym z Warszawy każdemu klientowi gwarantujemy wynegocjowania jak najniższych parametrów kredytu z bankiem, tak, aby w ostatecznym rozrachunku kredyt był jak najtańszy, a rata jak najniższa. Robimy to w standardzie, dla każdego klienta zawsze, nawet jeżeli wymaga to od Nas więcej pracy. W końcu kredyt zaciąga się najczęściej na wiele rat, więc każdy, nawet 1% oprocentowania, czy prowizji ma duże znaczenie.

7

Pomoc w zbieraniu i wypełnianiu dokumentów

Nikt tak jak my nie wie, że banki potrafią być wymagające w kwestii dokumentacji kredytowej. Mogą chcieć zaświadczenie o zarobkach na konkretnym druku, a Kadrowa akurat ma urlop, umowy zobowiązań do konsolidacji, a klient akurat gdzieś je zagubił. Z tym wszystkim mierzymy się na co dzień i nie jest to dla Nas problem. Podpowiadamy jak i pomagamy zebrać wymagane dokumenty lub ich zamienniki.

8

Wsparcie po uzyskaniu kredytu, w tym odzyskanie kosztów spłaconych zobowiązań

Nie zapominamy o kliencie jak tylko nastąpi rozliczenie. Wykraczamy daleko poza podstawę Naszej współpracy, czyli uzyskanie kredytu. To jest oczywiście najważniejsze i na tym się skupiamy, ale jak tylko uda się uporządkować bieżące finanse klienta i uzyskać dla niego kredytu pomagamy również w uporządkowaniu jego finansów na przyszłość i odzyskaniu nadpłaconych środków w chwilówkach czy innych kredytach, zamknięciu zobowiązań w BIK, wyczyszczeniu historii kredytowej w BIK, tak, aby w przyszłości było mu łatwiej uzyskać kolejny kredyt, odzyskał część środków z poprzednich zobowiązań, a w przyszłości zgłosił się do Nas nie dlatego, że ma problem w zyskaniu kredytu i szuka Pośrednika od tzw. Trudnych Kredytów, ale dlatego, że oferujemy fachową, niedrogą i kompleksową pomoc w uzyskiwaniu kredytów

9

Umożliwiamy złożenie wniosku , przedstawienie swojej sytuacji i problemu, online, przez Internet, bezpiecznie i bez wychodzenia z domu.

Kontakt z Gawryszewski Finanse Pośrednik Kredytowy Warszawa rozpoczyna się od wypełnienia wniosku kredytowego online bezpośrednio z Naszej strony Internetowej. Są tam pytania na które należy odpowiedzieć. Podane w nim informacje pozwolą Nam ocenić szanse na uzyskanie kredytu. Wypełnienie wniosku trwa zaledwie 5 minut. Nie pytamy na tym etapie ani o PESEL, ani o serię i nr dowodu osobistego, aby klient miał pewność, że nie dojdzie do niekontrolowanego zapytania w BIK
Z Gawryszewski Finanse Biuro Kredytowe Warszawa trudne kredyty okazują się nie takie trudne, a na pewno nie niemożliwe do uzyskania.
1.

WARUNKI WSPÓŁPRACY

Z GAWRYSZEWSKI FINANSE – BIURO KREDYTOWE
Poza skutecznością w działaniu, co potwierdzają Nasi klienci, proponujemy również konkurencyjne warunki współpracy. Przede wszystkim prowizja za Nasze usługi jest jedną z najniższych na rynku, a wynagrodzenie jest płatne dopiero po uzyskaniu kredytu, a nie za same starania. Jeżeli zastanawiają się Państwa nad wyborem usług Naszej Firmy spośród innych oferowanych na rynku naprawdę warto porównać warunki cenowe i koszt usług.
Szanując czas Naszych Klientów oferujemy możliwość złożenia wniosku przez Internet. Dzięki temu wniosek jest złożony szybciej w dogodnym dla Państwa czasie, a my mamy możliwość rozpatrzenia takiego wniosku nie tylko szybciej, ale możemy obsłużyć większą ilość klientów w krótszym czasie. Między innymi dzięki temu możemy zaproponować niższe wynagrodzenie za Nasze usługi. Mamy w swojej ofercie kredyty wielu banków dlatego możemy wytypować nie tylko instytucję która udzieli Państwu kredytu, ale też taką która zrobi to dla Państwa najtaniej. Zależy Nam, aby to Państwo byli zadowoleni.
Staramy się, aby kredyt był jak najtańszy, dlatego bardzo często koszt kredytu uwzględniający nawet Nasze wynagrodzenie i tak jest niższy niż gdyby klient uzyskał kredyt samodzielnie. Pośredniczymy w uzyskiwaniu kredytów tylko i wyłącznie bankowych. Nie udzielamy pożyczek z własnych środków i nie pośredniczymy w uzyskiwaniu pożyczek tzw. pozabankowych. Uzyskujemy tylko takie kredyty, które są dla klienta korzystne i zwłaszcza w przypadku kredytów konsolidacyjnych … opłacalne.
2.

JAK ZŁOŻYĆ WNIOSEK

O Trudne kredyty?
Najlepszym sposobem na uzyskanie kredytu bez zdolności jest wypełnienie wniosku na naszej stronie internetowej
Wypełnij wniosek
Złożenie wniosku jest proste i bezpieczne.
Strona chroniona jest certyfikatem SSL gwarantującym bezpieczeństwo danych w sieci internetowej. We wniosku nie pytamy ani o PESEL ani o serię i nr dowodu osobistego. Na tym etapie nie jest to istotne i nie przetwarzamy niepotrzebnie danych wrażliwych. Nie ma zatem możliwości złożenia zapytania w BIK lub innych bazach bez Państwa wiedzy. Pytamy jedynie o imię i nazwisko jako formę grzecznościową.

Odpowiedzi na złożony wniosek można się spodziewać telefonicznie lub mailowo.
Wypełnienie wniosku kredytowego trwa zaledwie 5 minut.
Ze swojej strony wymagamy szczerości i rzetelności od klienta przy wypełnianiu wniosku i odpowiadaniu na pytania, abyśmy mogli właściwe ocenić szanse na uzyskanie kredytu i zaoszczędzić Klientowi czasu.

Jeżeli znaleźli się już Państwo na Naszej stronie Internetowej to uczyniliście już ten pierwszy krok w uzyskaniu pomocy w otrzymaniu kredytu bez zdolności kredytowej. Kolejnym jest złożenie wniosku kredytowego online.

Jakie warunki trzeba spełniać?

Abyśmy mogli uzyskać bankowy Trudne kredyty z całą pewnością i to dotyczy wszystkich oferowanych przez Nas produktów:
Klient musi mieć udokumentowany dochód. Przy czym środki uzyskiwane z alimentów, zasiłków, 500+ i podobnych świadczeń nie mogą stanowić samodzielnego źródła dochodu.
Jeżeli bieżące opóźnienie w spłacie przekracza 90 dni, doszło do wypowiedzenia umowy kredytowej i/lub egzekucji komorniczej, to jest zbyt późno, abyśmy mogli pomóc.
W przypadku braku historii kredytowej w bankach, wymagany jest wpływ wynagrodzenia na konto bankowe
Są to warunki absolutnie wymagane i konieczne, abyśmy podjęli się uzyskania zarówno kredytu dla osób zadłużonych, czyli beZ zdolności kredytowej jak i innych z Naszej oferty.

Jak rozpocząć współpracę?

Proces współpracy z Gawryszewski Finanse przebiega następująco:
Nawiązanie kontaktu z Gawryszewski Finanse - Biuro Pośrednictwa Kredytowego
telefon
komp
Wypełnienie wniosku kredytowego
Wypełnij wniosek
Analiza potrzeb i możliwości Klienta w zależności od wybranego produktu
analiza
sss
Przygotowanie propozycji dla klienta - Dopasowanie oferty do indywidualnych preferencji i możliwości finansowych Klienta.
Zebranie wymaganej dokumentacji do uzyskania kredytu
ksiazka
inst
Przekazanie wniosku kredytowego do wybranej Instytucji Finansowej
Uzyskanie decyzji kredytowej
doc
pen
Podpisanie umowy dotyczącej wybranej usługi i wypłata środków finansowych
Pomoc w kontaktach w dalszych formalnościach, jeśli to konieczne.
dec

Spis Treści
Warunki
Cennik

WAŻNE: Nie oferujemy pożyczek/kredytów z terminem całkowitej spłaty poniżej 60 dni. Nie udzielamy pożyczek z własnych środków. Pośredniczymy w udzielaniu kredytów wyłącznie bankowych. Nie ma dodatkowych opłat przy wcześniejszej spłacie kredytu. Minimalny okres spłaty wynosi 6 m-cy, a maksymalny okres to 144 miesiące. Maksymalna Roczna Stopa Procentowa (RRSO) wynosi 15,57%*

*Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 15,57%. Kredyt 10 000 zł na okres 120 miesięcy, oprocentowanie 12,99%, prowizja bankowa 6,00%, bez ubezpieczenia, rata równa w wysokości 158,21 zł. Całkowity koszt kredytu wynosi 8 984,73 zł – Kalkulacja na dzień 04.04.2024 r. (data ostatniego posiedzenia Rady Polityki Pieniężnej).

Jesteśmy Biurem Kredytowym zarejestrowanym w Rejestrze Pośredników Kredytowych prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego – TO WAŻNE ! – bo oznacza, że Nasze usługi są wiarygodne i bezpieczne.
 
Kliknij i sprawdź na nasze dane bezpośrednio w wyszukiwarce KNF!
W celu zapewnienia moim klientom najwyższej jakości usług wykorzystuję na stronie pliki cookies. Korzystanie ze strony gawryszewskifinanse.pl bez zmiany ustawień plików cookies oznacza, że będą one zapisywane na Twoim urządzeniu. Zmiany w plikach cookies mogą zostać wprowadzone w Twojej przeglądarce internetowej. Nasza polityka prywatności.

Copyright © GAWRYSZEWSKI FINANSE

Facebook
Linkedin
You Tube
chevron-downmenu-circlecheckmark-circle