Gawryszewski Finanse Gawryszewski Finanse

DOŚWIADCZENIE I PROFESJONALIZM
+

CIĘŻKA PRACA

TO NAS WYRÓŻNIA

Składanie wniosków online

Osoby zainteresowane uzyskaniem kredytu prosimy o wypełnienie wniosku.

System składania wniosków online

Prosimy o szczere i rzetelne odpowiedzi.

Blog

Konsolidacja chwilówek dla zadłużonych - jedna większa pożyczka.

Krótkoterminowe szybkie pożyczki stały się sposobem na błyskawiczne podreperowanie stanu finansów. Czasami jednak wpadamy w spirale zadłużenia, zaciągając kilka lub nawet kilkanaście szybkich pożyczek na dowód. Pojawia się wtedy problem z terminowością spłaty. Rozwiązaniem tej kłopotliwej sytuacji jest zamienienie zaciągniętych chwilówek w jedną pożyczkę konsolidacyjną.

Konsolidacja chwilówek polega na spłacie chwilówek poprzez kredyt lub pożyczkę konsolidacyjną. Jest to racjonalny sposób na wyjście z długów poprzez spłacanie jednego zobowiązania o niższej racie kredytowej i dłuższym czasie na uregulowanie należności. Należy pamiętać, że wszystkie nasze chwilówki zostaną zamienione w jedną, większą pożyczkę. Nie będziemy musieli martwić się spłatą rat kilku mniejszych pożyczek, w różnych terminach, a zaczniemy spłacać jedną, z nowym oprocentowaniem.

Warto przeanalizować czy konsolidacja chwilówek:

- zredukuje koszty kredytu poprzez korzystne oprocentowanie całości i brak ukrytych opłat dodatkowych;

- umożliwia terminowe spłacanie kredytu przez dostosowanie raty do naszych możliwości finansowych, a także jak  długi będzie okres spłaty pożyczki, który waha się w zależności od oferty od 3 miesięcy do 10 lat;

 - zapewnia minimum formalności i szybki czas przyznania kredytu poprzez możliwość złożenia wniosku online.

Kredyt konsolidacyjny jest możliwy do uzyskania w banku tylko pod warunkiem, że klient nie ma negatywnej historii kredytowej i w BIK i posiada zdolność kredytowa, a i to nie gwarantuje sukcesu. Jeśli jest inaczej, to pozostaje zwrócić się do firmy specjalizującej się w uzyskiwaniu kredytów na spłatę chwilówek, która akceptuje m.in. brak zdolności kredytowej. Skutkiem konsolidacji jest wydłużony czas spłaty, który daje szanse na ustabilizowanie sytuacji finansowej.  Aby móc skorzystać z konsolidacji trzeba spełnić szereg warunków:

- być pełnoletnim, 

- posiadać obywatelstwo polskie,

- posiadać udokumentowane źródło dochodu,

- nie być osobą ubezwłasnowolnioną.

Gdy spełniamy powyższe wymogi powinniśmy przedstawić w firmie zajmującej się konsolidacją chwilówek – Pośrednik kredytowy umowy chwilówek, które mają zostać skonsolidowane. Jest to istotne aby nowy pożyczkodawca mógł wyliczyć łączną kwotę dotychczasowych pożyczek i ustalić miesięczną ratę nowej. Konsolidacja chwilówek dzięki dłuższemu okresowi spłaty i mniejszej racie miesięcznej chroni pożyczkobiorcę  przed wpisaniem na listę dłużników. Jest mu łatwiej spłacić pożyczkę konsolidacyjną niż kilka lub kilkanaście chwilówek, których spłata jest wymagana natychmiastowo. Niektóre firmy oferują konsolidację chwilówek nawet do kwoty  300 000 zł. Pożyczkę konsolidacyjną można otrzymać w punkcie stacjonarnym lub przez Internet, jeśli zależy nam na zachowaniu dyskrecji.Komentarze

Nikt nie dodał jeszcze komentarza

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.