Gawryszewski Finanse Gawryszewski Finanse

DOŚWIADCZENIE I PROFESJONALIZM
+

CIĘŻKA PRACA

TO NAS WYRÓŻNIA

Składanie wniosków online

Osoby zainteresowane uzyskaniem kredytu prosimy o wypełnienie wniosku.

System składania wniosków online

Prosimy o szczere i rzetelne odpowiedzi.

Trudne Kredyty

Trudne Kredyty

O kredytach trudnych mówimy zawsze wtedy kiedy występuję lub może wystąpić problem z jego uzyskaniem w banku. Najczęściej klienci są już doskonale wyedukowani oraz zaznajomieni ze swoją sytuacją finansową i ofertami banków, więc zdają sobie sprawę jaki mogą mieć konkretny problem w uzyskaniu kredytu. To zresztą znacząco ułatwia sytuację. W przypadku kredytów trudnych najważniejsze jest szybkie, ale również prawidłowe zidentyfikowanie problemu oraz wiedza, doświadczenie i umiejętność analizowania i prognozowania jakie jeszcze problemy mogą wystąpić w trakcie procesu kredytowego. Wiedza, umiejętności, doświadczenie i ciężka praca to jest właśnie klucz do rozwiązania problemu Trudnego Kredytu – takie cechy gwarantuje Państwu współpraca z Gawryszewski Finanse Pośrednik Kredytowy Warszawa.

Wśród kredytów trudnych najczęstszymi przeszkodami jakie rozwiązujemy na co dzień przy uzyskiwaniu kredytów dla Naszych klientów należy wyróżnić:

 1. Posiadanie zobowiązań pozabankowych, chwilówek
 2. Brak zdolności kredytowej
 3. Zła historia kredytowa
 4. Duża ilość posiadanych zobowiązań
 5. Duża ilość zapytań
 6. Czas określony zatrudnienia
 7. Brak historii kredytowej
 8. Brak możliwość wyrażenia zgody przez współmałżonka
 9. Zbyt niska kwota kredytu oferowana przez bank

Okazuje się jednak, że największą przeszkodą w uzyskaniu kredytu tzw. trudnego jest niedobór kompetentnych Doradców w Bankach oraz brak wiedzy i informacji w czym tak naprawdę leży problem w uzyskaniu kredytu, a przede wszystkim jak go można rozwiązać. Jeżeli wniosek kredytowy nie przejdzie pozytywnie przez tzw. „system” informatyczny banku Pracownik Banku najczęściej rozkłada ręce i oznajmia, że decyzja jest odmowna. Bardzo często nie ma nawet podanego konkretnego powodu odmowy. Okazuje się natomiast, że w wielu przypadkach kredyt nadal jest możliwy do uzyskania, trzeba tylko wiedzieć jak i gdzie złożyć wniosek kredytowy klienta.

Dlaczego klienci zgłaszają się o pomoc w uzyskaniu Trudnego Kredytu właśnie do Gawryszewski Finanse Pośrednik Kredytowy Warszawa?

 1. Naszą bezsporną przewagą konkurencyjną jest niska cena Naszych usług. Opłata za Nasze usługi Pośrednictwa Kredytowego jest jedną z najniższych na rynku i wynosi 10% kwoty uzyskanego kredytu (lub 12% w przypadku klientów posiadających zobowiązania pozabankowe).
 2. Dokładna analiza wniosku kredytowego i ocena szans na uzyskanie kredytu. Każdy wniosek złożony przez klienta jest szczegółowo analizowany pod kątem szans i możliwości na uzyskanie kredytu. Podejmujemy się uzyskania kredytu tylko w sytuacji kiedy widzimy realne szanse na jego uzyskanie. Na etapie złożenia wniosku kredytowego online z Naszej strony internetowej nie robimy zbędnych zapytań, nie sprawdzamy BIK-u każdemu klientowi, który się do Nas zgłasza. Nie składamy wniosków na chybił trafił do 10 instytucji. Nie obiecujemy rzeczy nierealnych, niemożliwych do uzyskania, nie zwodzimy klientów tygodniami w oczekiwaniu na decyzję.
 3. Pośredniczymy w uzyskiwaniu kredytów tylko i wyłącznie bankowych. Oferowane przez Nas produkty są tanie i bezpieczne. Produkty pozabankowe są w Naszej ocenie drogie i szkodliwe i prawie zawsze prowadzą tylko do pogorszenia sytuacji finansowej klienta.
 4. Porównujemy szanse i możliwości we wszystkich bankach, a nie tylko w jednym , dzięki czemu mamy szerszy zakres możliwości. Tym zasadniczo różnią się możliwości Pośrednika Kredytowego. Znamy dokładnie procedury i oferty wielu banków. Jesteśmy w stanie przeanalizować szanse na uzyskanie kredytu nie w jednym banku a we wszystkich, dzięki czemu możemy zaproponować klientowi bank, w którym po pierwsze ma największe szanse na uzyskanie kredytu, a po drugie bank który zaoferuje klientowi najkorzystniejsze parametry kredytu. Ponieważ jesteśmy wynagradzani przez klienta, to działamy w jego najlepszym interesie, a nie interesie banku. To klient jest Naszym zleceniodawcą i to na jego satysfakcji Nam zależy.
 5. Posiadamy w ofercie kredyty z długim okresem spłaty, do 144 m-cy. Ponieważ współpracujemy  z wieloma bankami nie ograniczają Nas ramy oferty tylko jednego z nich. Jeżeli klientowi zależy na jak najdłuższym okresie kredytowania, możemy skorzystać z ofert banków, które oferują aż 12 letni okres spłaty.
 6. Negocjacja z bankiem parametrów kredytu dla każdego klienta. W ramach współpracy z Naszym Biurem Kredytowym z Warszawy każdemu klientowi gwarantujemy wynegocjowania jak najniższych parametrów kredytu z bankiem, tak, aby w ostatecznym rozrachunku kredyt był jak najtańszy, a rata jak najniższa. Robimy to w standardzie, dla każdego klienta zawsze, nawet jeżeli wymaga to od Nas więcej pracy. W końcu kredyt zaciąga się najczęściej na wiele rat, więc każdy, nawet 1% oprocentowania, czy prowizji ma duże znaczenie.
 7. Pomoc w zbieraniu i wypełnianiu dokumentów. Nikt tak jak my nie wie, że banki potrafią być wymagające w kwestii dokumentacji kredytowej. Mogą chcieć zaświadczenie o zarobkach na konkretnym druku, a Kadrowa akurat ma urlop, umowy zobowiązań do konsolidacji, a klient akurat gdzieś je zagubił. Z tym wszystkim mierzymy się na co dzień i nie jest to dla Nas problem. Podpowiadamy jak i pomagamy zebrać wymagane dokumenty lub ich zamienniki.
 8. Wsparcie po uzyskaniu kredytu, w tym odzyskanie kosztów spłaconych zobowiązań. Nie zapominamy o kliencie jak tylko nastąpi rozliczenie. Wykraczamy daleko poza podstawę Naszej współpracy, czyli uzyskanie kredytu. To jest oczywiście najważniejsze i na tym się skupiamy, ale jak tylko uda się uporządkować bieżące finanse klienta i uzyskać dla niego kredytu pomagamy również w uporządkowaniu jego finansów na przyszłość i odzyskaniu nadpłaconych środków w chwilówkach czy innych kredytach, zamknięciu zobowiązań w BIK, wyczyszczeniu historii kredytowej w BIK, tak, aby w przyszłości było mu łatwiej uzyskać kolejny kredyt, odzyskał część środków z poprzednich zobowiązań, a w przyszłości zgłosił się do Nas nie dlatego, że ma problem w zyskaniu kredytu i szuka Pośrednika od tzw. Trudnych Kredytów, ale dlatego, że oferujemy fachową, niedrogą i kompleksową pomoc w uzyskiwaniu kredytów
 9. Umożliwiamy złożenie wniosku , przedstawienie swojej sytuacji i problemu, online, przez Internet, bezpiecznie i bez wychodzenia z domu. Kontakt z Gawryszewski Finanse Pośrednik Kredytowy Warszawa rozpoczyna się od wypełnienia wniosku kredytowego online bezpośrednio z Naszej strony Internetowej. Są tam pytania na które należy odpowiedzieć. Podane w nim informacje  pozwolą Nam ocenić szanse na uzyskanie kredytu. Wypełnienie wniosku trwa zaledwie 5 minut. Nie pytamy na tym etapie ani o PESEL, ani o serię i nr dowodu osobistego, aby klient miał pewność, że nie dojdzie do niekontrolowanego zapytania w BIK

Z Gawryszewski Finanse Biuro Kredytowe Warszawa trudne kredyty okazują się nie takie trudne, a na pewno nie niemożliwe do uzyskania.

Maksymalna Roczna Stopa Procetowa (RRSO) wynosi 10.07%*

*Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 10,07%. Kredyt 10 000 zł na okres 120 miesięcy, oprocentowanie 7,20%, prowizja bankowa 9,99%, bez ubezpieczenia, rata równa w wysokości 117,14 zł. Całkowity koszt kredytu wynosi 14 056,78 zł – Kalkulacja na dzień 20.05.2021 r.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.