Gawryszewski Finanse Gawryszewski Finanse

DOŚWIADCZENIE I PROFESJONALIZM
+

CIĘŻKA PRACA

TO NAS WYRÓŻNIA

Składanie wniosków online

Osoby zainteresowane uzyskaniem kredytu prosimy o wypełnienie wniosku.

System składania wniosków online

Prosimy o szczere i rzetelne odpowiedzi.

Biuro Kredytowe - Jak to działa?

BIURO KREDYTOWE w Warszawie? – Nie tylko !!!

 

Biuro Kredytowe Gawryszewski Finanse to nie tylko Pośrednictwo Kredytowe dla osób z Warszawy i województwa mazowieckiego.

 

Dzięki dostępowi do zdalnych kanałów kontaktu (telefonu, Internetu, skrzynki mailowej …) kontaktują się z Nami Klienci z różnych części kraju. Odległość nie jest przeszkodą w nawiązaniu współpracy. Obsługujemy Klientów z Całej Polski.

 

Przez 7 lat funkcjonowania Naszego Biura Kredytowego pomogliśmy już setkom Klientów.  Większość Klientów do Nas wraca i korzysta z Naszych usług już od wielu lat, co jest chyba największą rekomendacją. Ponadto osoby korzystające kolejny raz z usług Naszego Pośrednictwa Kredytowego wracają nie tylko jak mają problem w uzyskaniu kredytu, ale także wtedy, kiedy chcą być sprawnie i fachowo obsłużeni, ponieważ wiedzą już, że Gawryszewski Finanse to gwarancja profesjonalizmu i skutecznej współpracy

 

Głównymi obszarami Naszej działalności są kredyty tzw. trudne, czyli dla Klientów, którzy z różnych powodów sami nie uzyskali kredytów w bankach. Najczęściej są to kredyty związane z tak popularnymi hasłami i problemami jak:

- kredyt bez zdolności

- kredyt z opóźnieniami w spłacie

- kredyt z negatywnymi wpisami w bazach: BIG, KRD, BRNK …

- kredyt bez historii kredytowej

- kredyt na spłatę zobowiązań pozabankowych, tzw. chwilówek

 

Obsługujemy osoby fizyczne i jednoosobowe działalności gospodarcze.

 

Każdemu Klientowi zgłaszającemu się do Nas po Kredyt gwarantujemy, że szczegółowo zapoznamy się z jego sytuacją i problemem oraz sprawdzimy i rozważymy wszystkie możliwości uzyskania kredytu.

 

Zapraszamy serdecznie do współpracy.

Zespół Gawryszewski Finanse

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.